Kontakt

Zwiedzanie szyte na miarę potrzeb gości – to moja dewiza. Mieszkam w Rzymie od lat, znam tu każdą ulicę i plac. Zabiorę Państwa tam, gdzie będzie dla Was interesująco!

Jeżeli planujesz przyjechać do Rzymu lub chcesz zrobić niespodziankę bliskiej osobie, lub wysłać tu klientów, pracowników…
Jeżeli szukasz kogoś, kto ułatwi Ci zobaczenie największych atrakcji Rzymu i Watykanu….
Jeżeli szukasz osobistego  przewodnika na Rzym i Watykan
doskonale trafiłeś!
zadzwoń lub napisz!

Oferuję:

  • prywatne zwiedzanie z przewodniczką polskojęzyczną
  • opracowanie programu zwiedzania w uzgodnieniu z klientami (w dostosowaniu do pogody, pór otwarcia atrakcji w terminie wizyty lub po prostu poziomu zmęczenia uczestników)
  • dostosowanie programu adekwatnie do wieku uczestników

Pomogę:

  • w rezerwacji transportu, modnych restauracji, biletów,
  • ułatwię rezerwację minivana podczas zwiedzania Rzymu (ostatnio często zgłaszana potrzeba szczególnie przez osoby starsze)
  • na życzenie zorganizuję ostatnio modne zwiedzanie Rzymu nocą.

Do zobaczenia w Rzymie

Adres

Viale Mazzini 88,
00-195 Roma, Italia

Telefony

telefon komórkowy: 0039 338 775 38 02
telefon domowy: 0039 06 375 19 555

Dziękuję za nadesłane rekomendacje

przeczytaj opinie

Nigdy nie zapomnę naszego spotkania w Rzymie w 2008 roku, byłam tam wówczas z moim przyjacielem Zbyszkiem Dymkiem… dzień, który spędziliśmy razem był jednym z najpiękniejszych spotkań z dziełami sztuki w moim życiu. Dla mnie – w roli przewodnika byłaś po prostu skarbnicą wiedzy!!! wracam do tych dni ciągle – buziaki Małgosia

Bardzo dziękujemy za super oprowadzanie. Nasze dzieci zachwycone. Na pewno będziemy wracać do Rzymu. Dziękujemy dziękujemy dziękujemy

Śliczna i Mądra Barbaro, bardzo dziękuję z fantastyczną dawkę wiedzy o Rzymie i Watykanie. Zwiedzanie z Tobą jest czystą przyjemnością. Będę polecała, a że zna mnie pół Szczecina i okolic, to zapewne skutecznie. Serdecznie pozdrawiam i jeżeli będziesz w Szczecinie – zapraszam na dobrą kawę.

Małgorzata J.W.

Małgorzata J.W

Witam serdecznie Pani Basiu.Znalazłam Panią na fb i ośmieliłam się napisać .Może Pani mnie nie pamięta ale w październiku byłam z pielgrzymką w Rzymie ze Szczytna.Miło Panią wspominam i polecam wszystkim takiego przewodnika.Pozdrawiam serdecznie 😘

Podróżniczka że Szczytna

Dziękuję bardzo Pani Basiu! jest Pani kochana! Rzym jest przepiękny. Na pewno wrócimy i tylko z tak cudownym przewodnikiem jak Pani dalej będziemy chciały poznawać Rzym i okolice!

Zakochana w Rzymie!

Jeszcze raz dziękujemy za tak ciekawie spędzony czas w Rzymie. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem Wiecznego Miasta i tego jak nam go Pani pokazała. Pomimo brzydkiej pogody było super. Będziemy wspominać to zwiedzanie i polecać Panią Barbarę przewodniczkę po Rzymie! Pozdrawiamy serdecznie – grupa z Torunia

grupa z Torunia

Pani Basiu, jeszcze raz dziękuję za oprowadzenie wczoraj mojej mamy i córki po Watykanie. Są bardzo zadowolone.

pozdrawiam

Wojtek J.

Pani Barbara to przemiła osoba, bardzo pomocna i z ogromną wiedzą. Wiedza Pani Barbary nie tylko praktyczna ale również poznacie wiele ciekawostek związanych z tym przepięknym miastem. Warto dodać, że Pani Barbara mieszka w Rzymie od wielu lat. Dla nas to była przyjemność móc skorzystać z jej pomocy. Pani Basiu, dziękujemy za ten cudowny dzień!

Dawid

Bardzo polecamy Panią Barbarę. jest profesjonalnym przewodnikiem, przemiłą i wesołą osobą. spędziliśmy w jej gronie wspaniałe dwa dni w Rzymie i będziemy z ręką na sercu polecać jej usługi. ogromna wiedza, świetny kontakt z dziećmi i wyjątkowy styl.

Bartek z rodziną

Pani Basiu! nasza rocznica w Rzymie była wspaniała! bardzo Pani dziękujemy za piękne spacery po Rzymie, historie i pomoc w turystycznych kłopotach. Spędziliśmy grudniowy urlop przepięknie. bardzo polecamy Pani oprowadzanie – było profesjonalnie, punktualnie i rzetelnie. Pani Basia opowiadała nam o Rzymie w taki sposób, że nigdy nie zapomnimy! Bardzo dziękujemy

Ania i Stefan
Dziękujemy bardzo za przemiłą atmosferę i ogrom przekazanej wiedzy. Mamy nadzieję, że do zobaczenia w przyszłości 😊
Tomek z ekipą

Wspaniała rocznica ślubu w pięknym mieście Rzym, po którym oprowadziła nas cudowna przewodniczka Barbara Ludwikiewicz. Wiedza, klasa, poczucie humoru! Cała przyjemność po naszej stronie!

Faustyna i Krzysztof

My już w hotelu. Bardzo dziękuję za Pani zaangażowanie. Bardzo doceniamy i będziemy polecać. Pani jest przemiła i profesjonalna. Wiedza ogromna!

6 lipca 2020 Ewa i Leo

Kochana Pani Basiu,

pragniemy dopytać jak się Pani ma? słyszymy w wiadomościach, że sytuacja we Włoszech jest tragiczna. Mamy nadzieję, że Pani rodzina ma się dobrze. Chcielibyśmy przyjechać do Rzymu znów. Najpierw myśleliśmy o maju, ale chyba bezpieczniej będzie planować jesienią.

Życzymy Pani zdrowia i spokoju.

 

Halina z mężem

W  związku z aktualna sytuacją-Pandemią Koronawirusa  odwołujemy nasz przyjazd do Rzymu. Może w przyszłym roku. Życzymy Pani dużo zdrowia i proszę się trzymać  w tych trudnych dla nas wszystkich dniach . Tak jak to jest w piosence Budki Suflera  ,,A  po zmroku przychodzi dzień ”- przyjdzie jeszcze słońce i będzie fajnie.

Bogdan

Dziękujemy Pani Basiu za wspaniały dzień pełen wrażeń🙂🙂🙂

Jesteśmy zmęczeni ale bardzo szczęśliwi, że zobaczyliśmy tyle wspaniałych miejsc🙂
Jutro odwiedzimy kolejne, które nam Pani podała.
Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy🙂😘
Ekipa z Krynicy Zdrój😘

Pani Barbaro,

dziękuję z całego serca za oprowadzenie po Muzeach Watykańskich mojej Matki Generalnej i Siostry Wikarii z siostrą Miriam. Siostry są bardzo zadowolone a ja jestem bardzo Pani wdzięczna za pomoc. Ogarniamy Panią i Jej intencje wdzięczną modlitwą.

 

Pozdrawiam serdecznie

Pani Barbaro, bardzo dziękuję za wspólne zwiedzanie a także przekazaną wiedzę podczas naszego spotkania. Jest Pani niezwykła w swoim kunszcie. Super. Pozwolę sobie zachować kontakt do pani i w przyszłości zadzwonić o pomoc w poznaniu zabytków pięknego Rzymu. Dzięki jeszcze raz i do zobaczenia… my już w Polsce w domkach naszych. Pozdrawiam w imieniu całej grupy.

Ela

Opuszczając Rzym, przedstawiam najlepszego w całym Wszechświecie Przewodnika po Wiecznym Mieście ❤
Dziękuję za tyle lat wędrówek po Rzymie ❤
Ja­kąż mam my­ślą wiel­ką i tyl­ko Bogu od­da­ną
Zro­zu­mieć cię, o mia­sto, coś jest wiel­ko­ścią wez­bra­ną
Ten ręki ła­god­ny ruch, któ­rym Ma­rek Au­re­liusz ja­dąc przez Ka­pi­tol, wita
I ko­pu­łę Pio­tra,
I ten ro­do­den­dron, któ­ry w Vil­la Bor­ghe­se roz­kwi­ta”.

Do zobaczenia w Rzymie, bo w końcu wszystkie drogi prowadzą właśnie tutaj

Tomasz Sienkiewicz
Kochana Pani Basiu,
Z serca dziękujemy Pani za poświęcony nam czas, za ogromna wiedzę i życzliwość  oraz za cierpliwość.
Niech Pan Bóg błogosławi Pani i towarzyszy nieustannie każdego dnia
Siostry: .Beata i  Scholastyka wraz z  dziewczętami z Szymanowa
czerwiec 2019
Siostry i dziewczęta z Szymanowa

Pani Basiu, wspaniałe dni! zwiedzanie, opowiadanie – czuliśmy się jak na dobrym filmie! Pani umie tak opowiadać, że można bez kłopotu wyobrazić sobie to, co działo się w Rzymie tak dawno! dzięki dzięki dzięki!!!! Wrócimy jeszcze tu!

 

Asia i Marcin

Pani Basiu, pragniemy podziękować za piękny spacer po Rzymie. jestem pod wrażeniem Pani wiedzy i talentu opowiadania. wydawało mi się, że sporo wiem o Wiecznym Mieście – a dopiero na miejscu okazało się, że każda uliczka to niesamowita historia. Czuliśmy się zaopiekowani przez Panią i te dwa dni spędzone w Pani towarzystwie to była piękna przygoda. Bardzo Pani dziękuję i mam nadzieję – do zobaczenia

Ewa z mężem

Ewa z mężem

Pani Basia to fantastyczny przewodnik i osoba! Razem z mamą miałyśmy okazję spędzić 5 godzin z Panią Basią w Muzeach Watykańskich i Bazylice Świętego Piotra i były to niezapomniane chwile dzięki przewodniczce. Pani Basia posiada ogromną wiedzę, którą dostosowywała na bieżąco do naszych pytań, zna wszystkie tajniki i zakątki Watykanu i przeprowadzała nas przez tłumy turystów szybko i sprawnie zapewniając komfort zwiedzania, a jednocześnie cały czas tryskała energią i zarażała nas swoją pasją do Watykanu i Rzymu.

Jeśli zwiedzanie Rzymu to tylko z Panią Basią! Lepszego przewodnika nie znajdziecie!

Ania

Barbaro Kochana!

Chcę Ci bardzo podziękować za wspaniałe jak zawsze oprowadzanie mojej grupy po Rzymie. Wszyscy zachwyceni! Nie chcieli wracać! Dziękuję za Twój szeroko pojęty profesjonalizm!!! Uwielbiam z Tobą pracować!!
Maria z grupą z Bydgoszczy!!

Kilka lat temu przeczytałem o znakomitej przewodniczce po Rzymie i zdobyłem się na skorzystanie z jej wiedzy. Od tego czasu kilka razy szalone biegi po Rzymie. Fantastyczna kobieta, teraz już nasza Basia kochana! Pozdrawiam i polecam: jak chcecie w gronie swojej rodziny czy znajomych poznać Rzym to tylko z Basią Ludwikiewicz-Grassi!

Andrzej Kosmala

Pani Basiu, to był wspaniały weekend. już zapomniałam, jak romantycznie może być w moim wieku. Dziękuję za wspaniały Rzym, dziękuję za cudowną atmosferę i nowe spojrzenie na moje życie. Wracam do kraju i postanawiam robić więcej dla siebie. Bardzo dziękuję!

Bogusia z mężem
Witam Pani Basiu!
Znalazłam Pani maila na Facebooku, postanowiłam do Pani napisać. była Pani naszym przewodnikiem po Rzymie byliśmy z pielgrzymką gdzie były siostry zakonne z Puław, jesteśmy Panią oczarowani ogromną wiedzą oraz kulturą osobistą a także podejściem do człowieka rzadko się  zdarza tak wspaniały człowiek jak Pani który chce przekazać w tak ciekawy sposób swoją wiedzę.
Byliśmy z firmy Frater. Tak  Pani pięknie i ciekawie opowiadała, że już bym pojechała do Włoch oraz Rzymu.
Serdecznie pozdrawiam Panią.
Maria Abramek

Nasza Basia Kochana czyli nasz rzymski Cicerone. Nikt Wam tak Rzymu nie pokaże jak Barbara Ludwikiewicz. Kiedy jedziesz do Rzymu musisz zrobić 2 rzeczy: zobaczyć Papieża i poznać Basię Ludwikiewicz!

Andrzej Kosmala

Najlepszy przewodnik po Rzymie Barbara Ludwikiewicz gorąco Wam polecam www.przewodnikporzymie.com PS.Bardzo dziękujemy za dużą dawkę wiedzy, cennych wskazówek, profesjonalizm i urocze towarzystwo. Pozdrawiamy serdecznie

Iwona

Kochana Pani Barbaro, dopiero teraz znalazłam czas aby Pani podziękować za wspolne chwile spędzone w Watykanie. Dziękujemy jeszcze raz za Pani serdeczność, za to, że poświęciła nam Pani swój niedzielny czas i w bardzo profesjonalny sposób oprowadziła nas po Muzeum Watykanskim i wprowadziła do Bazyliki. Bardzo miło wspominamy nasze spotkanie i żałujemy, ze nie wynajęlismy Pani do wspólnego zwiedzania Rzymu. Ale jak mowi staropolskie przysłowie: co się odwlecze to nie uciecze. Dużo usciśkow z Bonn od Oli i Piotra Drygalskich i do zobaczenia w Rzymie albo w Bonn. Serdecznie zapraszamy

Piotrola

Szanowna Pani Barbaro, Chciałabym bardzo BARDZO serdecznie podziękować Pani za opiekę nad moimi rodzicami w Rzymie! Rodzice wrócili ZACHWYCENI i bardzo bardzo szczęśliwi. Długo opowiadali o zabytkach, bazylikach, placach, fontannach i rzymskich zaułkach, które zobaczyli dzięki Pani. Dzięki wiedzy i opiece nie tylko zwiedzili wiele wspaniałych zabytków, ale także „zaprzyjaźnili się” z Wiecznym Miastem, a dzięki Pani wskazówkom wiedzieli jak się poruszać po mieście, gdzie zjeść i gdzie napić się kawy i zjeść pyszne lody. Bardzo bardzo Pani dziękuję! Moi Rodzice są po prostu szczęśliwi, moja Mama spełniła swoje marzenia, a ja jestem podwójnie szczęśliwa bo mogłam pomóc im to zrealizować Dziękuję z całego serca!!!!!

Agata

Szanowna Pani Basiu, Piszę na gorąco jeszcze z Rzymu. Po pierwsze bardzo Pani dziękujemy. Jest Pani wspaniała.Nie tylko bardzo profesjonalna , z ogromną wiedzą, ale ma Pani jeszcze to coś, co sprawia ,że patrzy się na to miasto z prawdziwym zachwytem. Szkoda ,że oprowadzali nas Pani tak krótko.Mamy nadzieję wrócić tu i prosić Panią o powtórkę. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Grażyna i Maciej

Pani Barbaro Chciałabym podziękować w imieniu swoim i Basi za Pani opiekę nad nami w Rzymie. Gdyby nie Pani nie dotarłybyśmy do wielu uroczych miejsc, nie rozumiałybyśmy niuansów znaczenia wielu dzieł sztuki, nie zauważyłybyśmy może drobnych ale istotnych elementów architektonicznych czy dekoracyjnych, na które to Pani otworzyła nam oczy. Dzięki Pani wiedziałyśmy również jak poruszać się po mieście, gdzie wpaść na kawę, a gdzie na spaghetti 😉 Dziękujemy również za ciepło i sympatię, która Pani nam okazała. Na pewno odezwiemy się do Pani przy następnym pobycie w Rzymie. Pozdrawiamy serdecznie z bardzo mroźnej Polski – dziś -10st. Elzbieta i Basia

Elżbieta i Basia

Dobry wieczór Pani Barbaro! Chciałam Pani serdecznie podziękować za oprowadzenie naszych gości po Rzymie, szczególnie biorąc pod uwagę pogodę w niedzielę, która nie zachęcała do spacerów. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem Pani wiedzy, sposobu przedstawiania historii oraz wszystkiego co zobaczyli! Do końca pobytu słyszeliśmy same słowa zachwytu! Dziękujemy raz jeszcze! Pozdrawiamy! Magda i Paweł

-- brak podpisu --

Droga Pani Basiu! Witamy z deszczowego niestety Śląska! Chcielibyśmy serdecznie podziękować za oprowadzenie naszej grupy harleyowej po Watykanie i Rzymie (piątek 14.06 i niedziela 16.06.2013) w imieniu nas wszystkich, kilka pamiątkowych zdjęć przesyłamy na Pani adres mailowy. Jeżeli uda się kiedykolwiek wrócić do ”Wiecznego Miasta”, to na pewno się z Panią skontaktujemy, skorzystaliśmy także z poleconej przez Panią restauracji, jedzonko było pyszne! Dzięki Pani opowieściom o Rzymie, ”Wieczne Miasto” nabrało dla nas szczególnego znaczenia. Dziękujemy za tak ciekawie podane i wyczerpujące informacje w trakcie oprowadzania, doceniamy Pani profesjonalizm, otwartość i życzliwość, bardzo milo spędziliśmy te kilka godzin w Pani towarzystwie, poznając uroki pięknego Rzymu! Lewa w górę (pozdrowienie harleyowców na trasie!) Przesyłamy moc pozdrowień od całej grupy i oby do zobaczenia wkrótce w Rzymie!!

Gertruda i kompania

Pani Basiu, chciałabym serdecznie podziękować za bardzo dobrą obsługę moich 2 grup w temacie przewodnictwa po Rzymie. Uczestnicy obydwu grup byli bardzo zadowoleni przekazywanymi przez Panią informacjami i tym, co zobaczyli w Rzymie. Są to osoby, które pracują w dużej firmie w Olsztynie i gdyby nie dbałość o nich przez tę Firmę, może nigdy nie zobaczyliby tego pięknego miasta. Na przyszłość będę pamiętać o Pani i chętnie współpracować. Pozdrawiam i życzę sukcesów i zadowolenia.

Zuzanna

Dobry wieczór Pani Basiu, Chciałabym Pani jeszcze raz serdecznie podziękować za spędzony z nami czas i oprowadzanie nas po Rzymie. Zdajemy sobie sprawę, że czasu było mało i tak szczerze mówiąc był to dla nas Rzym w pigułce, ale liczymy, że wkrótce uda nam się to powtórzyć i nadrobimy zaległości. Pani Basiu, naprawdę jest Pani prawdziwą skarbnicą wiedzy, którą potrafi Pani umiejętnie i co najważniejsze ciekawie przekazać turystom. Na pewno są to lata praktyki, ale z drugiej strony pasja, którą zaraża Pani innych. Zasługuje Pani na najwyższe uznanie i podziękowanie. Do dziś jesteśmy pod wrażeniem Pani kompetencji i profesjonalizmu! Wspaniały wyjazd i dzięki Pani bez kolejek! Mam nadzieję, że przy najbliższej wizycie w Rzymie będziemy mogli ponownie skorzystać z Pani usług. Pozdrawiam gorąco z chłodnego grodu Kraka

Małgorzata

Witam serdecznie z dużo zimniejszego niż Rzym, Poznania, Pani Basiu, chciałabym serdecznie podziękować za bardzo dobrą obsługę moich 4 grup w temacie przewodnictwa po Rzymie. Uczestnicy wszystkich grup byli bardzo zadowoleni przekazywanymi przez Panią informacjami i tym co zobaczyli w Rzymie. Na przyszłość będę pamiętać o Pani i chętnie współpracować. Pozdrawiam i życzę sukcesów i zadowolenia – Anna G.

Anna G.

Pani Basiu, chciałbym jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za Pani życzliwość i podzielenie się wielką wiedzą! Spędziłem w Rzymie naprawdę bardzo miłe chwile. Cieszę się, że to właśnie Pani zajmowała się naszą grupą. Dziękuje!

Maruś

P. Basiu stokrotne podziękowania za kosmiczną obsługę naszej grupy. Mistrzostwo świata, wiedza, życzliwość, przychylność, kompentencja: takie właśnie przymiotniki słyszałam o pani po powrocie naszej grupy z wycieczki. Tak wiele Pani potrafiła i zechciała przekazać i pokazać w tak bardzo krotkim czasie. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję i życzę powodzenia. BT Selment Ełk

Selement

Basiu, zawsze wiedziałam, ze jesteś nietuzinkowa, wspaniała, ale Twoja strona internetowa jest tak wielkim dziełem i tak staranną pracą, że chylę czoła. Spełnia wszelkie oczekiwania czytelnika, podróżnika i osoby, która tylko słyszała o Wiecznym Mieście”. Jest dowodem na to, ze zawsze dajesz z siebie wszystko. Elżbieta

Elżbieta

Droga Pani Barbaro, jest Pani po prostu Wspaniala! Naszym, skromnym zdaniem jest Pani Najlepszym Przewodnikiem po Rzymie!Nieograniczona wiedza, rewelacyjny sposob jej przekazywania!Bylismy jak zauroczeni!Naprawde doslownie po chwili mielismy pelny obraz miasta, jego wartosci,aspekty historyczne i poczulismy magiczna,niepowtarzalna atmosfere! Nasza wdziecznosc nie ma granic, bedziemy polecac i jeszcze raz polecac Pania kazdemu, zawsze! Wdzieczni z wyrazami szacunku, z Warszawy-mala wycieczka Debinscy

Batorowna

Basiu, zrobiłaś „Mistrzostwo Świata” przez te dwa dni z moją grupą, przekroczyłaś granicę niemożliwości, w biurze mi nie wierzyli, że w takim tempie zrobiłaś Rzym, a nie wspomnę już o Watykanie, super, po prostu super, bardzo, bardzo Ci dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anka

Droga Pani Basiu, pozdrawiam serdecznie i ciepło. Bardzo dziękuję za Pani wkład, pasję i niesamowicie ciekawe opowieści tak podczas oprowadzania naszej grupy pielgrzymkowej w Rzymie i Watykanie, jak i na Pani Stronie. Dziękuje za cierpliwość jaką nam Pani okazała, bowiem zdarzyło się naszej grupie dość spore spóźnienie. Obiecałam Pani ,że napiszę. Czynię więc to, choć dopiero po trzech miesiącach od Pielgrzymki Italia Sacra z Biura Podróży Frater. Ja do tej pory nie mogę poskromić wrażeń jakie wywarły na mnie te piękne miejsca. Ciągle czuję jakby trwały wakacje, a tu szara rzeczywistość nade mną. Myśli powracają do Pani i miejsc, jakie nam Pani pokazała. Teraz mam tylko jedno marzenie, przyjechać do Wiecznego Miasta, ale nie na dwa dni, tylko tak trochę dłużej. Myślę, że nad tymi wszystkimi zabytkami trzeba się bardziej pochylić i chłonąć je nie w pośpiechu ale powoli. Historia, choć czasem okrutna i bolesna, to jednak niewątpliwie przebogata. Jeszcze raz bardzo dziękuję za przewodniczenie i Pani optymizm i w deszczu i w słońcu jakie nad Rzymem się roztaczały w czasie naszej Pielgrzymki. Do zobaczenia

Wioletta P. z Gniezna

Pozdrawiam gorąco Panią z Łodzi rodzinnego Pani miasta. Pragnę podziękować za ogrom przekazanej nam wiedzy czyli „sympatycznej” niepełnosprawnej grupie (chyba nas Pani jeszcze pamieta, a mnie szczególnie, bo zwiedzałam Wenecje na boso hi,hi).Ta pozdróz po Rzymie, Watykanie i Wenecji z Pani ciepłą i serdeczną, pełną wdzieku osóbka została mi w pamieci na zawsze. Ostatnio nawet poznałam Pani głos w radio w grudniu przed świętami w rozmowie z Rzymu o zaistniałym tam incydencie. Spełniła nam Pani wszystkie nasze oczekiwania, było miło, sympatycznie czyli wspaniale. Dobra organizacja sprawiła, że wycieczka ta pomimo bogatego programu i oczywiście upału nie była męcząca. Przesyłam z córką Bogusią (Zespoł Downa, blondyneczka) garść buziaczków.

Rudzik

Pani Basiu, chciałabym jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za Pani wielką wiedzę! Spędziłam w Rzymie naprawdę bardzo miłe chwile. Cieszę się, że miałyśmy okazję poznać się w końcu osobiście. Grażyna Z. Incentive and Corporate Manager

Grażyna Z. Incentive and Corporate Manager

10 pazdziernika podczas nabozenstwa z udzialem papieza Benedykta XVI na placu sw. Piotra zebraly sie tlumy pielgrzymow z calego swiata.Wsrod nich byla nasza grupa z agencji Frater z nasza rzymska przewodniczka p. Barbara L.

Eva.82

Witam Pani Basiu , Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu całej grupy. Bardzo dziękujemy za pokazanie nam tego mniej znanego Rzymu ,czujemy niedosyt , gdyż przeznaczyliśmy na to zbyt mało czasu. Na pewno wrócimy wiosną, żeby dokończyć to zwiedzanie. Pozdrawiam serdecznie w imieniu całej grupy Małgorzata Bukowska

Małgorzata

Na placu sw. Piotra zebraly sie ogromne tlumy.Pani Barbara czeka na grupe Fratera.

Eva.82

Ostatnia pielgrzymka z Agencji Frater w tym roku zakonczyla sie uroczystym obiadem z udzialem wszystkich uczestnikow. Na zdjeciu pilotka Ela i przewodniczka Barbara

Seby

Witam serdecznie Pani Basiu – ślicznie Pani wygląda na zdjęciu.Miło nam było poznać Panią podczas naszej czerwcowej pielgrzymki do Rzymu 14-17.06.2010. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni Pani osobą. Odkryła Pani przed nimi urok Rzymu i zaszczepiła ciekawość, by kolejny raz skierowali swoje kroki w antyczne serce świata, jakim jest Rzym. Jest Pani wspaniałą przewodniczką o ciepłym i wyrozumiałym sercu. Pozdrawiam z Raciborza Elżbieta i Ireneusz Ciesielscy BT CIESIELSKA TRAVEL

Ciesielska

Pani Basiu, nasza rzymska Przewodniczko, dziękujemy za serce i wiedzę, jaką nam Pani przekazała. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci lekcja historii o antycznym Rzymie. Obiecujemy zapamiętać datę założenia Rzymu i anegdotę z nią związaną. dzieci z ośrodka z Białęj Podlaskiej

Bożenka

🙂 a nam towarzyszyła truskaweczka 🙂

Ewa Kuś

Ja i maz tez mielismy przyjemnosc zwiedza Rzym pod Pani wspaniala opieką. Ale to juz 2 lata. Była Pani niezmordowana, taki upal – lipiec. I ta charakterystyczna cytrynka na dlugiej antenie, zebysmy się nie pogubili. Dzięki.

Krystyna

Witam P.Basiu chciałam jeszcze raz podziękować za mile spędzone godziny za zwierzaniu Rzymu były to niezapomniane chwile .dziękuje jeszcze raz

Ewa Kuś

Jako nastolatka zafascynowana starożytnością obiecałam sobie,że kiedyś pojadę do Włoch zobaczyć te wszystkie cuda, o których tyle czytałam. Nie na wycieczkę, tylko jako samodzielna podróżniczka. Zrobiłam to mając 44 lata. Od tego czasu zobaczyłam wiele krajów i miast, lecz Rzym pozostał w mym sercu na pierwszym miejscu.Kiedyś tam wrócę i znów przejdę trasą Toski, bohaterki opery Pucciniego.I może na tarasie Zamku Anioła spotkam p.Basię z polską grupą i posłucham jej opowieści o Wiecznym Mieście? Kto wie…

Jolka

Witaj Basiu, cieszę się, że masz taką stronę internetową, którą każdy może uzupełniać. Nie wiem czy pamiętasz naszą grupę! a zdjęcie, które tu zamieściłąm stoi oprawione w ramkę i zawsze się uśmiecham wspomianjąc zwiedzanie Rzymu z Tobą. Dziękuję!

Hala

Polecam Wszystkim, którzy wybierją się do Rzymu zwiedzanie P. Navona. Dla mnie – po lekturze wszystkich części D. Browna, to po prostu magia!Pod Fontanną Czterech Rzek przesiedziałam całą godzinę!

Aneta

Jeśli jeszcze nie byliście w Rzymie – to serdecznie polecam. I to koniecznie zwiedzanie z panią Basią. Dziś już wiem, że tam wrócę. Może za rok jak się uda.

Aneta