GORĄCO POLECAM

Oprowadzając turystów po Rzymie często jestem pytana o ciekawe miejsca świetne dla wypoczynku we Włoszech. Doświadczyłam, że po wizycie w Rzymie wiele osób decyduje się powrócić do słonecznej Italii, ale już w inne miejsce. Często odpowiadam na pytania, które regiony Włoch – moim zdaniem – są godne polecenia. Takie rozmowy przeprowadzam tak często, że pomyślałam, iż warto zamieścić takie informacje na stronie, byście Państwo mogli w stosownym miejscu i czasie mogli zapoznać się z moimi polecenia.
Długo zastanawiałam się, co polecić, który region i jaką formę spędzenia czasu. Nie chcę przywoływać tu setek pięknych włoskich miejsc – bo to znajdziecie Państwo na każdej stronie o podróżach lub po prostu w biurach podróży.
Postanowiłam, że raz na sezon zaproponuję jedno miejsce, ale z gwarancją i z prawdziwymi doświadczeniami. Pomysł nie jest do końca mój – bowiem moja przyjaciółka ze Szczecina właśnie wróciła z wyprawy w włoskie dolomity i na moją prośbę postanowiła na mej stronie zamieścić swoje doświadczenia i rekomendacje. Są one rzetelne, świeże i kompleksowe. Jeśli Państwo zechcą wybrać się tam, znajdziecie w przedstawionym materiale porady, niezbędne info i jeśli byłyby jakieś pytania to Betty obiecała, że odpowie na nie w indywidualnym trybie.
Zatem zapraszam do nowej odsłony na www.ludwikiewicz.pl pod nazwą GORĄCO POLECAM