Ciepło i sexy

Zima nadchodzi wielkimi krokami i każda kobieta ma nie lada problem: w co się ubrać. A zimą ten problem urasta do olbrzymich rozmiarów. No bo poza tym, że się chce wyglądać, to warto byłoby jeszcze nie zachorować na zapalenie płuc po pierwszym wyjściu na zewnątrz przy minus 5. No i co zrobić????
Na szczęście wielcy kreatorzy mody w tym roku są dla nas kobiet nader łaskawi. To co jest modne wy tym sezonie jest ciepłe! Polki mogą być szczęśliwe. Mniej zadowolone są tym razem Włoszki, bo w Italii nawet zimą nie trzeba bardzo się ubierać… ale skoro kreatorzy każą to i Włoszki się poświecą.
Tegoroczne kurtki są podobne do pierzynki, ale nie wygląda się w nich jak w śpiworze, może być nawet nieco sexy. Kurtka puchowa musi być bliżej ciała. A nawet można pomyśleć o wieczorowych puchawkach!
Dzisiejsza puchawka obala mit, że nie nadaje się na elegancki wieczór. Projektanci przełamują tendencje zakładania rzeczy w jednym stylu i proponują łączenie różnorodnych akcesoriów.
Zatem drogie Panie – tylko od naszej inwencji i pomysłowości zależeć będzie, jak się będziemy czuć zimową porą. Możliwości jest w tym roku wiele.